پیکاپ پاسپورت انگلیس

پیکاپ پاسپورت انگلیس

کشور انگلیس هم مانند کشور کانادا و امریکا نیاز به پیکاپ پاسپورت انگلیس را دارد.پس از مراجعه به سفارت و انگشت نگاری و ارائه مدارک ،پس از مدت زمانی  معین از طرف سفارت به شما ایمیلی ارسال می شود. که در آن جواب سفارت به تقاضای ویزای شما امده است.ایمیل ارسالی سفارت به شما به دو صورت میتواند باشد.

پیکاپ پاسپورت انگلیس

نکات مهم پیکاپ پاسپورت انگلیس

۱-متقاضیان ۱۴ روز زمان دارند تا برای ضمیمه ی ویزا به پاسپورتشان ،ان را به سفارت تحویل دهید.در این صورت این به این معنی است که درخواست شما پذیرفته شده است . در این صورت شما باید پاسپورت خود را برای ضمیمه شدن ویزا به به سفارتخانه تحویل دهید به همراه مدارک دیگری که شامل،اصل پاسپورت ،اصل رسید سفارت انگلیس،کپی از ایمیل ارسالی سفارتخانه و وکالتنامه امضا شده می شود.

۲-مدارک شما طی سه روز آینده آماده ی پیکاپ خواهند بود در این صورت یعنی درخواست شما رد شده است و مدارکی هستندکه شما باید برای دریافت مدارکتان به سفارت ارائه دهید که شامل ،کپی پاسپورت ، وکالتنامه ی امضا شده و رسید سفارت می شود.

در صورتیکه سفارت مورد نظر در ایران نباشد،این پروسه با توجه به هزینه ی سفر و هتل  در  مدت زمانیکه مدارک را تحویل میدهید تا ضمیمه شدن ویزا یا تحویل مدارک که چند روزی زمان میبرد ، پروسه ی زمان بر و پر هزینه ای خواهد بود .بنابراین گزینه ی راحت تر و به صرفه تر برای شما این است که انجام این کار را به کارگزار رسمی سفارت واگذار کنید تا با صرف کمترین هزینه و اتلاف وقت ،این پروسه را برای شما انجام دهند.

در صورتیکه درخواست شما رد شد،شما باید ابتدا بفهمید  که به چه دلیل تقاضای شما رد شده است و در صدد رفع مشکل برایید.و پس از رفع مشکل و تکمیل مدارکتان ،پس از گذشت مدت زمان مقرر مجددا مدارک و درخواست خود را ارسال کنید.

هزینه ی پیکاپ پاسپورت انگلیس

از پس از مراجعه ی شما به سفارت و ارائه مدارک و انگشت نگاری،حداقل ۲ هفته زمان میبرد تا پاسپورت اماده ی پیکاپ شود.و پس از ان هم حداقل ۱ هفته طول می کشد تا به دست ما برسد.برای اطلاع از آخرین قیمت های پیکاپ پاسپورت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 جهت مشاوره و یا درخواست وقت سفارت و اخذ ویزا شینگن با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *