وقت سفارت آمریکا از ایروان

وقت سفارت آمریکا از ایروان

در این مطلب قصد ارائه توضیحات نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان و مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان را داریم ،هر ساله افراد زیادی از سرتاسر دنیا به منظور تفریح، ادامه تحصیل، کار کردن، مهاجرت و… راهی ایالات متحده آمریکا میشوند که شهروندان ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ورود به خاک آمریکا مستلزم ارائه پاسپورت آمریکایی، ویزای آمریکا یا گرین کارت است. ایرانیها برای سفر به آمریکا ملزم به دریافت ویزای آن هستند. مرجع صادرکننده ویزاهای آمریکایی، سفارتهای این کشور در نقاط مختلف دنیا است؛ بنابراین اخذ ویزای آمریکا در ایران ممکن نیست زیرا دولت آمریکا در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل مسافران ایرانی آمریکا برای دریافت ویزا از طریق سفارتهای آن واقع در کشورهای دیگر بخصوص ایروان، دبی و آنکارا اقدام میکنند. تفاوتی در روند و هزینه اخذ ویزا از سفارتهای مختلف وجود ندارد. ما در این نوشتار قصد داریم که نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان را شرح دهیم.

وقت سفارت آمریکا از ایروان

سفارت آمریکا در ایروان معمولاً یک ماه پس از دریافت درخواست به متقاضی وقت میدهد پس با توجه به این زمان یک ماهه به موقع اقدام نمایید تا مبادا ویزا دیر به دستتان برسد. خوشبختانه پیکاپ ویزا از ایروان مانند دبی امکانپذیر است اما پیکاپ ویزا از سفارت آنکارا ممکن نیست. افسران صدور ویزا در ایروان به خوشرویی زبانزد هستند؛ همچنین به زبان فارسی نیز مسلط میباشند که این یک نکته حائز اهمیت برای ایرانیها بشمار میرود. سفارت ایالات متحده در خیابان آمریکایی شهر ایروان واقع است که متاسفانه هزینه هتل و اقامت در این منطقه نسبتاً زیاد است.

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان

  • فرمهای اداری مربوطه از جمله فرم DS-160
  • عکس پرسنلی که در سال جاری گرفته شده باشد.
  • رسید پرداخت هزینه­های سفارت

روند گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان

برای گرفتن وقت سفارت آمریکا از ایروان باید ابتدا فرم آنلاین DS-160 را به زبان انگلیسی تکمیل کنید. در این فرم باید به یک سری سوالات شخصی و سوالاتی در مورد دلیل و انگیزه شما از سفر به ایالات متحده پاسخ دهید. DS-160 را با وسواس خاصی پر کنید زیرا سفارت هر اشتباهی را تخلف قلمداد و درخواست شما را رد میکند. همچنین از بیان اطلاعاتی که قادر به اثبات آنها نیستید جداً بپرهیزید چون ممکن است در روز مصاحبه مدارکی دال بر صحت اطلاعات وارد شده از شما بخواهند. پس از ثبت نهایی این فرم، یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد که لازمه گرفتن وقت است. در مرحله بعد، لیست وقتهای سفارت برای شما نمایش داده میشود که وقتهای آزاد با پس زمینه سبز رنگ نشان داده میشوند. مناسبترین وقت را رزرو و هزینه را پرداخت کنید. در زمان مقرر باید به سفارت مراجعه کنید.

 

 

جهت اخذ وقت سفارت با کارشناسان ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *