آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا

آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا :

اگر تصمیم به گرفتن وقت سفارت ایتالیا و ثبت نام در سایت سفارت ایتالیا را داشته باشد، خواندن این آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید رجیتر اکانت خود را انجام بدهید.

برای شروع به وب سایت سفارت ایتالیا مراجعه کنید. در صورتی که آدرس سایت سفارت را ندارید اینجــــــا کلیک کنید تا به سایت مورد نظر منتقل شوید و کار خود را شروع کنید.

آموزش گرفتن وقت سفارت ایتالیا

همانطور که مشاهده می کنید، در این قسمت سه گزینه وجود دارد. که انتخاب هر کدام از این گزینه ها به نوع سفر شما و نوع دعوتنامه ای که دارید بستگی دارد.اگر سفر شما به صورت توریستی است باید گزینه Tourist را انتخاب کنید ، اگر سفر شما به هدف کار و تجارت باشد باید گزینه Business  را انتخاب کنید و در صورتی که به صورت خانوادگی قصد سفر دارید پزینه Family را انتخاب کنید.

۱- Tourist Visit :

پس از انتخاب این گزینه می بایست اطلاعات فردی خود را به صورت لاتین وارد کنید دقت کنید. در این مرحله که اطلاعات را وراد می کنید ایمیل و شماره تلفن را همانند بقیه اطلاعات به درستی وارد کنید. پس از اتمام وارد کردن مشخصات و Submit  کردن فرم خود یک ایمیل به ادرس ایمل و یک کد به شماره همراهتان ارسال می شود. که باید ایمیل خود را باز کنید و بر روی لینیک درون ایمیل کلیک کنید.

پس از کلیک کردن روی لینک به صفحه سفارت انتقال پیدا می کنید و در این قسمت کدی را که به شماره همراهتان ارسال شده است را وارد می کنید .

پس از وارد کردن کد باید در قسمت پایین صفحه عکس متقاضی را وارد کنید و با علامتدار کردن قسمت قوانین و مقررات سایت  به صفحه بعد منتقل شده و با تکرار و وارد کردن مجدد رمز عبور با ناحیه کاربری خود وارد شده کار به پایان می رسد.

۲-  Business Visit :

 برای انتخاب و رزرو وقت توریستی سفارت ایتالیا با کلیک بر روی این گزینه همانند مرحله قبل می توانید مراحل را پیش ببرید.

۳- Family Visit :

در صورتی که سفر شما به صورت خانوادگی می باشد. پس از کلیک بر روی این گزینه باید در قسمت Family Member Including You تعداد اعضای خانواده خود را وارد کنید. کلیه مراحل این قسمت نیز مانند بخش توریستی بوده و تنها تفاوتی که دارد این است که فقط باید در قسمت آپلود عکس تصویر عکس سرپرست را وارد نمایید.

جهت مشاوره و یا درخواست وقت سفارت و اخذ ویزا شینگن با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *